top of page

ZAKLADATELKA
A SRDCE PROJEKTU

306290678_5538402979558676_4084942561069874480_n_edited.jpg

Mým cílem je, aby se klient cítil lépe a lépe. To nejen po zdravotní stránce, ale hlavně, aby organismus dosáhl harmonie v těchto třech oblastech: fyzické, psychické a emocionální.​ 

Kompletní poradenství, které poskytuji ve své poradně v rámci zkušeností v biorezonanci v oblasti frekvenční naturopatie je na profesionální úrovni v souladu s holistickou výživou.​ 

 

Biorezonanci - její metodiky a Frekvenční Bioherbalismus školím a přednáším po celém světě již mnoho let ve 3 světových jazycích.

 

Propojovat  a ozdravovat svět je moje vášeň!

Proto vznikl tento projekt  "Frekvenční lázně srdcem – ladíme z prostoru radosti, srdcem! Propojujeme klienty, kteří si žádají více a více, v laskavosti a dovolení nechají své buňky plasmovat a specialisty, experty, poradny, centra, která tak mohou nabídnout kompletní péči .

Vděčnost všem, co se rozhodli už teď naladit na frekvence a zažívají skvělý pocit na vlastní "tělo", a všem, kteří mě zahlcují famózními zprávičkami o výsledcích, pocitech, emocích.

Vděčnost všem, co se k nám přidávají a tvoří nová centra, poradny, Vděčnost všem, kterým se v hlavě rodí myšlenky, jak spolupracovat. A také všem, kteří odsuzují, posuzují, analyzují a tak máme více času pro nás, naše rodiny.

Můj časoprostor, energie, nadšení tak dává více a více smysl, naplňuje mé poslání. A takto se z mé práce stala radost! Srdeční záležitost.

Děkuji, že můžu, že můžeme společně!

Poděkovaní jde také k mému manželovi, dětem, rodině za nekonečnou podporu, uznání, důvěru, volnost, přijetí mých šílených nápadů. 

Tvoříte možnost, kdy JÁ mohu tvořit pro planetu!

 

Ze srdce a s respektem  

 

393122716_1333354553963658_6446985292226432098_n.jpg
403636939_2067832693595818_7783962892647081618_n.jpg

Alishia Gajić, zakladatelka projektu


CO JE FREKVENČNÍ BIOHERBALISMUS

_DSC7151_web.png

Princip frekvenční  terapie

Každý virus, bakterie, plíseň, parazit, živočich (včetně člověka) vysílá určité frekvence. Ty se dají fyzikálně změřit. Na přístroji navolíme frekvenci (jeho „smrtelnou“), kterou přístroj působením plazmatického výboje vysílá do místnosti, kde klient sedí. Záleží na přesně nastavené frekvenci a vhodné době působení.

Všichni dobře víme, že s postupem doby si různé bakterie vytvořily rezistenci na antibiotika. Některé kmeny jsou již hodně odolné. Plazmový generátor je zkonstruován tak, že výstupem frekvencí lze likvidovat mikroorganismy, které nám škodí.

Mikroorganismy a paraziti migrují

Nežijí pouze ve střevech, migrují krví celým tělem a to do všech orgánů, především jater, ledvin a plic. Proto se nemusí objevit ve stolici, jak si často klienti myslí. Z toho důvodu může vycházet koprologická zkouška stolice negativní. Z toho důvodu je vhodné působení Plazmového generátoru, protože jeho frekvence umí „prozářit“ orgány jako např. játra, plíce, močový měchýř, dělohu, varle, oční bulvu, trávicí trakt, zuby, kosti a mozek.

Odlehčením organismu od patogenů se automaticky startuje imunitní systém, který začne pracovat lépe než předtím, když měl moc práce.Při cílené detoxikaci urychlí eliminaci nežádoucích aktivních patogenů. Lze působit i podpůrnými a očistnými programy pro rychlejší regeneraci organismu.

Plazmový generátor je experimentální přístroj české výroby, který působí plazmatickým výbojem na patogenní organismy (plísně, viry, bakterie, parazity). Působením přesně nastavených frekvencí aktivních patogenů dochází k jejich destrukci a tím k jeho rychlejší likvidaci imunitním systémem. Patogenní organismus se dále nemůže rozmnožovat ani škodit. Zbytky rozloženého patogenu tělo „stráví“ nebo vyloučí.


A jak zjistíme, že patogen je pryč? 

Jednak ustoupením symptomů a jednak kontrolním měřením biofeedbacku, který je součástí Plazmáčka. 

Upozorňujeme však, že jedno sezení nemusí být vždy dostačující a je potřeba působení frekvencí opakovat. Nejlépe 3 x v intervalu max. 5 dní.

Je sestrojen dle poznatků Dr. Royal Raymonda Rife s největší přesností na výstupu frekvencí. Rife zkoumal pod mikroskopem smrtelnost patogenů. 

Může být působení frekvencí škodlivé pro člověka?

Odpověď je NE. 

Přístroj je zkonstruován na napětí od 1 - 999kHz. Buňky člověka vysílají frekvence v rozmezí 1,52 - 9,46MHz. Frekvence patogenů - plísní, virů, bakterií, parazitů se nachází v rozsahu 77 - 900kHz. Mezi jednotkou kHz a MHz je propastný rozdíl. Pouze selektivně zničí organismy v nižším pásmu Hz a kHz a to bez porušení lidské tkáně.
 

Má jeho působení negativní účinky?

Pokud aplikací zahubíme větší množství patogenů, v některých případech se může projevit zvýšená únava a bolesti hlavy. Může dojít k tzv. detoxikační krizi. Je důležité právě cílenou detoxikací uvolnit a pročistit orgány na odvod toxinů. Vše s klientem probíráme a individuálně nastavujeme. Nezapomínáme zdůraznit zvýšený pitné režim.

Plazmový generátor Rifetech je experimentální přístroj a nenahrazuje lékařskou péči, není zamýšlen k léčení nemocí. Není zdravotnický prostředek.

bottom of page